Ένα μυρωδάτο πατέ που σας ταξιδεύει στους ελαιώνες της Ελλάδας. Έχει δημιουργηθεί από τις πιο εκλεκτές ποικιλίες μαύρης ελιάς και εξαιρετικό παρθένο ελαιόλαδο, για να συνοδεύει κάθε μικρή ή μεγάλη λιχουδιά.
Μια απόλυτα υγιεινή απόλαυση που μπορεί να ταιριάξει με μια φέτα ψωμί, να αναδείξει μια μεσογειακή μακαρονάδα, να γίνει η γέμιση μιας κρέπας, να βάλει την τελική πινελιά σε ένα σάντουιτς ή να αποτελέσει απλώς ένα ντιπ που κανένα κριτσίνι δεν μπορεί να του αντισταθεί.
![elia_m_001](https://www.kerannymi.gr/wp-content/uploads/2023/07/elia_m_001.jpg)